Proponujemy naszym klientom ogromny wybór ciasteczek reklamowych. W tej kategorii znajdują się apetyczne i doskonale prezentujące się niewielkie słodkości w najróżniejszych, interesujących kształtach. Misie, ciasteczka z wróżbą, korzenne serduszka czy kwiatki oblane lukrem to tylko niektóre z nich. Nadruk wykonujemy na masie cukrowej z wykorzystaniem wielu odcieni barwników spożywczych. Takie przekąski nie tylko doskonale smakują, ale również świetnie wyglądają.

Na ofertę naszej firmy składają się jeszcze inne słodkości reklamowe. Do wyboru są m.in.:

  • sezamki,
  • popcorn,
  • batony,
  • wafelki.

A jeśli chcesz trafić ze swoim upominkiem do odbiorców, którzy cenią sobie zdrowy styl życia, postaw na chipsy jabłkowe.

Na każde opakowanie możemy nanieść logo Twojej firmy lub nadruk reklamowy. Jesteśmy otwarci na oczekiwania klientów, ale możemy również podsunąć doskonałe propozycje, bazując na własnym doświadczeniu.

Słodki drobiazg na każdą okazję

Wręczenie ciasteczek jest doskonałym pomysłem na drobny prezent dla pracowników z okazji święta, klientów odwiedzających salon sprzedaży czy potencjalnych odbiorców oferty podczas akcji promocyjnej.

Staramy się, żeby oferta naszej firmy była odzwierciedleniem potrzeb jej klientów, dlatego dbamy o różnorodność produktów i wysoką jakość wykonania każdego z nich. To sprawia, że działania marketingowe, które podejmiesz z ich wykorzystaniem, będą trafione i skuteczne.

Zapraszamy do przejrzenia bogatej oferty naszych małych słodkości, którą umieściliśmy na naszej stronie.