Jak docenić klientów, pracowników lub przygotować akcję promocyjną? Jak połączyć skuteczny marketing z dobrym smakiem? Mamy dla naszych odbiorców znakomitą propozycję. Są to cukierki reklamowe. Umieszczamy je w niewielkich opakowaniach, na które nanosimy logo lub hasło promocyjne zamawiającego. Taki niewielki prezent jest nie tylko apetyczny, ale również wywoła bardzo dobre skojarzenia z konkretną marką, które nasuną się po każdym sięgnięciu po przekąskę.

Smaczne i efektowne upominki

W naszej ofercie umieściliśmy wiele rodzajów cukierków, w tym m.in.:

  • krówki,
  • żelki,
  • drażetki,
  • miętówki,
  • śliwki w czekoladzie.

Mogą być kolorowe, klasyczne lub bardzo eleganckie. Pakujemy je w torebki, szklane słoiczki, kartoniki i inne opakowania, które dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Dzięki temu końcowy produkt jest dokładnym odzwierciedleniem ich oczekiwań. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich pomysłach, a my sprawimy, że znajdą one odzwierciedlenie w efektownej paczuszce cukierków reklamowych.

Trafiony i wysmakowany marketing

Propozycje naszej firmy są wynikiem dużego doświadczenia i doskonałego rozeznania w branży, dlatego wszystkie oferowane przez nas w tej kategorii słodkości znakomicie sprawdzą się podczas najróżniejszych akcji reklamowych. Mogą stanowić prezent sam w sobie lub być częścią większego kosza upominkowego, których przygotowaniem również się zajmujemy.

Przy każdej z pozycji umieściliśmy szczegółowe informacje o jej zawartości, wymiarach i czasie, w którym należy spożyć produkt.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą cukierków reklamowych.