Jak zapaść klientowi w pamięć, odwołując się do pozytywnych skojarzeń? Oferujemy pyszne czekolady reklamowe, które można wręczyć podczas ważnych okazji oraz w formie podziękowania za współpracę. Nadruki umieszczamy nie tylko na ich opakowaniach, ale również na samych słodyczach. Dzięki temu prezentują się znakomicie i zapadają w pamięć obdarowanej osoby.

Skuteczna i smaczna promocja

Każda z naszych czekolad może być wykorzystana do działań marketingowych z zakresu najróżniejszych branż. Jest uniwersalnym pomysłem, z którego korzystają chętnie wszyscy, którzy chcą docenić pozyskanych klientów. Apetyczny upominek doskonale wygląda i świetnie smakuje. Dbamy również o spójność opakowania i zawartości, opierając się przede wszystkim na życzeniach zamawiającego.

Proponujemy różnorodność kształtów i rozmiarów, oferując m.in. czekoladowe:

  • smartfony,
  • tafle,
  • puzzle,
  • wizytówki,
  • tabliczki.

Najchętniej wybieranymi smakami czekolad reklamowych są mleczne, deserowe, z orzechami lub bakaliami. Wszystkie warianty zawarliśmy w szczegółowych opisach produktów.

Zamówienia na te produkty mogą być połączone z innymi słodyczami reklamowymi, tworząc zestawy upominkowe. Jednak również wręczona pojedyncza czekolada, w odpowiednio przygotowanej wersji jest znakomitym pomysłem na promocję marki. Zadbamy o staranne pakowanie i wykończenie dostarczanych słodyczy, dopracowując je w najmniejszych szczegółach.
Zachęcamy do przejrzenia wszystkich przygotowanych przez nas propozycji, przy których znajdują się wszystkie niezbędne informacje.