Niewielkie słodkie żelki są pyszną przekąską na wolną chwilę. Bardzo chętnie sięgają po nie nie tylko dzieci, ale również dorośli. Nasza firma pakuje je w specjalne opakowania, tworząc znakomite gadżety reklamowe. Wykorzystywane są przez klientów reprezentujących bardzo zróżnicowane branże. Wręczane są nie tylko podczas akcji promocyjnych, ale także dołączane do dużych koszów upominkowych dla ważnych kontrahentów.

Przygotowaliśmy duży asortyment żelek:

  • misiów,
  • serduszek,
  • gwiazd,
  • zajączków,
  • buziek,

a także wiele innych. Różnią się między sobą również smakami. Klient może podjąć decyzję dotyczącą ich cech, biorąc pod uwagę również ilość sztuk oraz samo opakowanie. Umieszczamy je bowiem nie tylko w klasycznych torebkach foliowych, ale też w plastikowych pudełkach czy zgrabnych foliowych piramidkach. Nadruki mogą zawierać wyłącznie logo lub dodatkowo wybrane przez klienta hasło czy grafikę.

Pyszna reklama – usatysfakcjonowany klient

W czasach, kiedy natłok akcji promocyjnych jest tak duży, trzeba się wyróżniać. Wybierając paczuszki żelek reklamowych od naszej firmy, trafisz do swoich klientów nie tylko za pomocą obrazka czy napisu. Połączenie ich z dobrym smakiem będzie oddziaływało na nich podwójnie. Docenią Twoją pomysłowość i miły gest, zajadając apetyczne słodkości.

Dokładnie opisaliśmy każdy z proponowanych przez nas wariantów, umieszczając przy nich także informacje dotyczące minimalnej ilości zamawianych sztuk. Dobierz wersję, która będzie najlepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom.