Każda firma powinna doceniać swoich klientów podczas najróżniejszych okazji. Doskonałym wyrazem zaangażowania będą nasze słodycze reklamowe. Te pyszne mniejsze i większe przekąski sprawdzą się podczas kampanii i akcji promocyjnych. Proponujemy naszym klientom ogromny wybór wysokiej jakości słodkości w wielu formach i kształtach, w tym m.in.:

W naszym asortymencie znajdują się również propozycje dla wymagających klientów, wolących mniej typowe rozwiązania. Chrupiące chipsy jabłkowe, aromatyczne kawy i herbaty oraz napoje z pewnością będą zaskakującym podarunkiem.

Pomysłowe słodycze reklamowe dla firm w starannie wykonanych opakowaniach

Starannie zapakowane markowe czekoladki, podobnie jak tłoczone tafle mogą być eleganckim prezentem dla kontrahentów i znaczących klientów. Logo dla zamawiających firm umieszczamy na opakowaniach oraz bezpośrednio na słodyczach w formie tłoczeń i nadruków z jadalnych barwników. Zawsze dopilnowujemy wszelkich szczegółów, dostarczając produkty zastępujące szereg innych, niepraktycznych gadżetów reklamowych.

Każdy przysmak może być wręczony pojedynczo lub stanowić część dużego kosza upominkowego. Jesteśmy otwarci również na takie zamówienia. Tworzymy zestawy pełne eleganckich, wysokojakościowych produktów:

  • pralin,
  • win,
  • czekolad,
  • kaw,
  • herbat.

Proponujemy również specjalne kosze dla dzieci na święta.

Duży wybór słodyczy reklamowych na wiele okazji

Na każdym lizaku i czekoladzie możemy umieścić logo dowolnej firmy. To od klienta zależy, czy znajdą się one na opakowaniu, czy bezpośrednio na słodyczach. Specjalne produkty przeznaczone są na wyjątkowe dni w roku tj. Boże Narodzenie, Wielkanoc lub Walentynki. Podczas tych okazji prezenty nabierają bowiem specjalnego znaczenia.

Dokładamy wszelkich starań, żeby każde z naszych zamówień spełniło wszystkie oczekiwania zamawiającego. Dbamy o każdy szczegół, dobierając wyłącznie najwyższej jakości słodkości, które przygotowujemy do odbioru w dogodnych terminach, dlatego zaufało nam już bardzo duże grono zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług.