krówki reklamowe z logo

Proponujemy ręcznie zawijane słodycze reklamowe – cukierki krówki z nadrukiem reklamowym:

 • druk na etykiecie CMYK;
 • smak: mleczne;
 • każdy cukierek zawinięty w podkładkę parafinową (użycie podkładki parafinowej jest konieczne, parafina z podkładki może powodować powstawanie plamek na etykiecie reklamowej krówki)
 • konsystencja: na początku jednolita, ciągnąca się, która z czasem kruszeje;
 • ilość cukierków w kilogramie to około 64-66 szt;
 • wymiar etykiety: 76 x 76 mm;
 • Składniki: cukier, syrop glukozowy, mleko w proszku odtłuszczone (15%), tłuszcz cukierniczy, masło z mleka; (krówka premium na maśle za dopłatą +5 netto/kg; termin wysyłki ustalany indywidualnie)
 • ilość krówek na palecie: 480 kg;
 • minimalna ilość zamówienia: 5 kg w jednym projekcie (i wielokrotność);
 • warunki przechowywania: do 20°C, wilgotność do 75%, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od źródeł ciepła;
 • termin minimalnej trwałości to 6 miesięcy od wyprodukowania;
 • termin wysyłki: zwykle do 3-6 dni roboczych od akceptacji projektu i zaksięgowania wpłaty (urzędy i instytucje państwowe FV przelewowa z terminem płatności wg. potrzeb); zamówienia zamknięte poniedziałek – środa godz. 14: wysyłka w najbliższy poniedziałek, zamówienia zamknięte czwartek-piątek godz. 14: wysyłka w najbliższy czwartek (nie dotyczy sytuacji, gdy w tygodniu wypada Święto, w okresie świątecznym i przed Dniem Dziecka, lub gdy ilość zamówień przewyższa moce produkcyjne – wtedy zamówienia są przyjmowane wg. kolejności wpłat i akceptacji; aktualny termin wysyłki podano w nazwie produktu) Aktualny termin wysyłki w tytule produktu oznacza, że jeśli wpłata i akceptacja projektu będzie teraz, w tym momencie, to wysyłka krówek będzie w tym dniu. Krówki wysyłane są TYLKO w te 2 dni w tygodniu, nie ma możliwości wysyłki krówek w innym dniu. Dostawy realizowane są kurierem INPOST, który zwykle dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego (98%); zgodnie z umową INPOST ma 7 dni na dostarczenie paczki – dopiero po tym terminie dostawa jest uznana jako opóźniona i mamy prawo złożyć reklamację.
NADRUK CMYK 1 PROJEKT GRAFICZNY
Ilość (kg)51015202550100400
Cena netto (PLN/kg)30,5129,1428,9128,6228,4528,2428,1827,75
Transport 1 miejsce PL gratis!
Razem PLN netto152,55291,40433,65572,40711,251412,002818,0011100,00
+ VAT 23%.  Projekt i 2 poprawki w cenie, następne poprawki, zmiany itp. koszt 50 zł netto/projekt.

Zamówienia proszę wysyłać na adres biuro@slodyczepromocyjne.pl

Projekt gratis w oparciu o dostarczone przez Państwa materiały po złożeniu zamówienia!

Przygotowanie projektu uwzględnia max. 2 poprawki, przygotowujemy projekt w oparciu o dostarczone materiały, nie tworzymy grafik, naszą domeną działalności są słodycze reklamowe. Nie jesteśmy studiem graficznym, ale możemy takowe polecić jeśli jest taka potrzeba.

UWAGA: Jeśli zdecydujesz się na przykład na zamówienie krówek reklamowych z jednego projektu 5 kg, a z drugiego 20 kg – płacisz jak za 25 kg!

Koszt druku dwustronnego to dodatkowe 5 zł netto za każdy kilogram, druk dwustronny wykonujemy w opcji 1 projekt = 5 kg krówki.

Nasze krówki reklamowe to doskonały pomysł na niezapomniany prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. Możemy przygotować dowolny nadruk, w oparciu o przesłane przez klienta materiały, a także umieścić logo firmy, adres, dane kontaktowe lub hasło reklamowe. Takie smaczne upominki na pewno na długo pozostaną w pamięci obdarowanych!

Wraz z upływem czasu krówki z konsystencji półpłynnej i ciągnącej się, stopniowo kruszeją – jest to proces całkowicie normalny.

Przykłady realizacji krówek reklamowych:

krówki reklamowe z logo
cukierki krówki z logo firmy